Informace

 

INFORMACE:

  • tyto nemocniční anděly běžně dodáváme do nemocničních zařízení  
  • materiál, barevné varianty, velikost a přeměření jsou uvedeny u jednotlivých andělů
  • snadné a rychlé oblékání
  • zavinovací zavazování vzadu na 3 páry tkaniček (hýždě jsou skryté)
  • zadní část: celá volná (odshora dolů mezera s 3 tkanicemi) - ležící osoba se tedy jednoduše obléká vleže přes ruce

Zavinovací střih má tu výhodu, že lze upravit dle potřeby daného pacienta - tedy tkanice utáhnout či povolit dle potřeby. Přitom levá řada tkanic je přišita vprostřed látky (ne na jejím kraji), takže vždy je pod zavázáním pruh látky - hýždě a záda jsou tedy díky tomu skryté. Tento zavinovací střih je  unikátní řešení, které není běžně k dispozici, a je důstojné pro nemocnou osobu.

Výhody z praxe: napíši nyní zkušenost ze zdravotnického zařízení, kde mají imobilní osoby i nad uvedenou váhu u andílka (naši andílci jsou běžně do cca 100 kg). Zde andílka dávají i silnějším osobám. Co mám vypozorované, problém nastal u muže, který měl nad 100 kg a širokou hruď (sportoval), ten měl problém dát ruce do rukávů, protože tam už nebyla u látky vůle. Jinak ale u žen, které mají váhový problém spíše v prsních, břišních a hýžďových lze andílka užít i do cca 150 kg. Ale zde to opravdu tak nějak záleží na typu postavy. Vzadu jsou tři páry tkanic, zavinovací střih - to je velká výhoda, neboť tkanice můžete přitahovat / povolovat dle postavy a je pod nimi pořád látka (tedy tkanice nejsou na konci látky, ale někde vprostřed, takže i při nedotažení pod nimi zůstává látka, záda i hýždě jsou tedy skryté). Obecně andílek díky zavinovacímu střihu dobře sedne téměř každé postavě (i drobnější), neboť díky tkanicím jej utahujete/povolujete dle potřeby - jen délka je dle výšky daného člověka (pod/nad lýtka, téměř vždy pod kolena).

 

Nemocniční zařízení - lze domluvit platbu na fakturu - volejte na tel.: 737 950 458. Možnost náhradního plnění - firma je zaměstnavatelem na chráněném trhu práce.

Při objednávce nad 50 ks lze domluvit výšivku (logo nebo prostý text - označení zdravotnického zařízení). Kalkulaci zašleme dle upřesnění požadavku. V tomto případě se jedná o zakázkovou objednávku. 

Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás na emailu  info@nemocnicni-textil.cz  nebo zavolejte na tel. 737 950 458 - Bc. Zuzana Ćerná, MBA

 

 

jak se obléká andělíček